RELEASEFESTIVAL SYLFREKT ORKESTER

Bilde
Arrangementsinfo
  • Fredag 28.aug 2026 til Søndag 30.aug 2026
  • Åpner: 18:00
  • Konsertstart: 22:00

Strandgata 22
Tromsø

Åpne i google maps

Beskrivelse

SYLFREKT ORKESTER ALBUM RELEASE / Live på Bastard Bar,
Fredag 28. og Lørdag 29 August, kl.22.00
Helgpass: 350,-    +avg.
Dagspass: 200,-   +avg.

I anledning sitt nye album «Apokalypse» inviterer Sylfrekt Orkester til sin egen releasefestival på norges beste og viktigste livescene Bastard Bar i Tromsø. Over to dager skal noen av byens beste rockeband sammen lage en hedundrende fest. Kanskje blir det starten på apokalypsen som bringer verden over stupet?

Ærlighet og ironi, forakt og kjærlighet. Sylfrekt Orkester spiller rock n roll med både hjertet og levra, for alt som er vakkert må iblant renses for dritt. Fem år etter debutalbumet «Passe Udugelig» kommer oppfølgeren «Apokalypse». Alvorstynget av en verden som tidvis føles ut som at den balanserer på kanten tar de et skråsyn med sin helt egen form for humor, glimt i øye og fandenivoldsk apati.

Der det kan være fristende å lade opp moll-akkordene i møtet med verdens alvor er Sylfrekt Orkester som alltid dedikert til å spille i dur. For hva er vel en bedre løsning for den uunngåelige apokalypsen enn å forskale seg i sitt nærmeste bomberom med godt selskap og forsyninger fra sitt utvalgte bryggeri?

Er du fan av 80-tallshelter som Bon Jovi og Dum Dum Boys og/eller senere rockehelter som Green Day og The Killers bør du definitivt sjekke ut Sylfrekt Orkesters nye album som dukker opp på alle digitale plattformer 21. August.

Billetter

  • HELGSPASS
    Refunderes ikke
    375,00 kr
  • DAGSPASS FREDAG
    Refunderes ikke
    220,00 kr
  • DAGSPASS LØRDAG
    Refunderes ikke
    220,00 kr
  • Velg billetter og fullfør
  • Rabattkode

    Har du en rabattkode kan du angi den her for din pris